Vyhledávání dovolené na Srí Lance

Ceny na Srí Lance

Jak draho je na Srí Lance? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Srí Lance? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Srí Lance v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Srí Lanka.

Ceny na Srí Lance
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety28 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety33 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety41 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety109 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety211 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety229 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava8 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava8 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava127 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje8 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje13 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje13 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje53 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv229 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv650 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv696 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1483 Kč
Chléb 500 g potraviny10 Kč
Hlávkový salát potraviny13 Kč
Rýže 1 kg potraviny13 Kč
Brambory 1 kg potraviny15 Kč
Chléb potraviny23 Kč
Rajčata 1 kg potraviny23 Kč
Mléko 1 l potraviny28 Kč
Vejce 12 ks potraviny30 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny51 Kč
Jablka 1 kg potraviny64 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny71 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny102 Kč
Sýr 1 kg potraviny262 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace41 Kč
Cappuccino restaurace48 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace48 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace56 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace64 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace64 Kč
Míchaný nápoj restaurace130 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace163 Kč
Vyhledávání dovolené na Srí Lance

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Srí Lance? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Srí Lance? Ceny na Srí Lance.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Srí Lance? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Srí Lance. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Srí Lance žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Srí Lance? Vybírejte pobyt na Srí Lance jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Srí Lanka 2022 nebo Srí Lanka 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Srí Lanka 2022 nebo First Minute Srí Lanka 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Srí Lanka levně nebo luxusní dovolená Srí Lanka.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Srí Lance podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Srí Lanka si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Srí Lance hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Srí Lance pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Srí Lance nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Srí Lanka. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Srí Lanka. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Srí Lanka, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Srí Lance, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Srí Lanku objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Srí Lance za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Srí Lanka.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Srí Lance pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Srí Lance další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Srí Lanka za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Srí Lance. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Srí Lanka.

Zajímá vás jak draho je na Srí Lance? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Srí Lance? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Srí Lance.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Srí Lanku.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Srí Lance nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Srí Lanku se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Srí Lance za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Srilankou.cz 2022, všechna práva vyhrazena.